MECZ
07.12.19 | Półfinał | Elena Malygina | Ange Oby Kajuru | 6-4, 7-5 | W15 Jablonec | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Elena Malygina | Ange Oby Kajuru | |
1. podanie % | 36/57 (63%) | 49/74 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/36 (81%) | 29/49 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 16/25 (64%) |
Zdobyte break-ball | 3/9 (33%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/74 (39%) | 15/57 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/131 (54%) | 60/131 (46%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Ange Oby Kajuru | |
Elena Malygina | 1-2 | |
2-2 | Ange Oby Kajuru | |
Elena Malygina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Elena Malygina | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Ange Oby Kajuru | |
0-0 | ||
Elena Malygina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ange Oby Kajuru | |
0-0 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
Elena Malygina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
3-3 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 6-5 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Malygina vs. Ange Oby Kajuru - Wzajemne mecze
07.12.19 | Półfinał | Elena Malygina | Ange Oby Kajuru | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Jablonec | dywanowa |
Elena Malygina form & Ange Oby Kajuru form
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Ange Oby Kajuru - ostatnie mecze
W15 Sapporo - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
07.09.20 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.20 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |