MECZ
07.03.19 | Ćwierćfinał | Elena Gabriela Ruse | Naho Sato | 6-1, 6-2 | W25 Yokohama | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Elena Gabriela Ruse | Naho Sato | |
1. podanie % | 41/62 (66%) | 33/48 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/41 (71%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 4/15 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/48 (58%) | 23/62 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/110 (61%) | 43/110 (39%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Naho Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Naho Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Naho Sato | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Naho Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Gabriela Ruse vs. Naho Sato - Wzajemne mecze
07.03.19 | Ćwierćfinał | Elena Gabriela Ruse | Naho Sato | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Yokohama | twarda |
Elena Gabriela Ruse form & Naho Sato form
Elena Gabriela Ruse - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Naho Sato - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Aoi Ito | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gaeul Jang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ying Zhang | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |