MECZ
28.05.19 | 1. runda | Elena Gabriela Ruse | Martina Colmegna | 6-4, 6-3 | W25 Essen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena Gabriela Ruse | Martina Colmegna | |
1. podanie % | 33/56 (59%) | 46/74 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/33 (58%) | 25/46 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 5/28 (18%) |
Zdobyte break-ball | 7/18 (39%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/74 (59%) | 26/56 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/130 (57%) | 56/130 (43%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Gabriela Ruse vs. Martina Colmegna - Wzajemne mecze
28.05.19 | 1. runda | Elena Gabriela Ruse | Martina Colmegna | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Essen | ceglana |
13.09.18 | 2. runda | Elena Gabriela Ruse | Martina Colmegna | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Elena Gabriela Ruse form & Martina Colmegna form
Elena Gabriela Ruse - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Martina Colmegna - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |