MECZ
31.10.17 | 1. runda | Elena Gabriela Ruse | Deborah Chiesa | 2-6, 6-1, 6-2 | Nantes | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Elena Gabriela Ruse | Deborah Chiesa | |
1. podanie % | 61/94 (65%) | 60/91 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/61 (66%) | 37/60 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/33 (42%) | 10/31 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/91 (48%) | 40/94 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/185 (53%) | 87/185 (47%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Gabriela Ruse vs. Deborah Chiesa - Wzajemne mecze
04.11.17 | 1. runda klasyf. | Elena Gabriela Ruse | Deborah Chiesa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Limoges | halowa |
31.10.17 | 1. runda | Elena Gabriela Ruse | Deborah Chiesa | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Nantes | halowa |
03.08.17 | 2. runda | Elena Gabriela Ruse | Deborah Chiesa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Bad Saulgau | ceglana |
Elena Gabriela Ruse form & Deborah Chiesa form
Elena Gabriela Ruse - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Deborah Chiesa - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |