MECZ
24.07.17 | 1. runda klasyf. | Elena Bovina | Nika Kukharchuk | 6-3, 6-74, 6-4 | Granby | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Bovina vs. Nika Kukharchuk - Wzajemne mecze
23.10.17 | 1. runda klasyf. | Elena Bovina | Nika Kukharchuk | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Saguenay | halowa |
24.07.17 | 1. runda klasyf. | Elena Bovina | Nika Kukharchuk | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | Granby | twarda |
Elena Bovina form & Nika Kukharchuk form
Elena Bovina - ostatnie mecze
Toronto - halowa | ||||
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Pamela Montez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-74, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.01.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Muchova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
03.11.17 Ćwierćfinał | vs. Patty Schnyder | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.17 2. runda | vs. Katherine Sebov | 6-3, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Morozova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Brindtha Ramasamy | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-1, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Safiya Carrington | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Templeton - twarda | ||||
28.09.17 2. runda | vs. Jamie Loeb | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.17 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Ashley Weinhold | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 Klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Albuquerque - twarda | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Sabrina Santamaria | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Safiya Carrington | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Carmen Corley | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Maria Mateas | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Barbara Haas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Alana Smith | 6-3, 6-77, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Theresa Papikian | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Naomi Cheong | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
27.07.17 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.17 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-73, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu |
Nika Kukharchuk - ostatnie mecze
W100 Granby - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 1-6, 7-5, 1-0, Deniz Khazaniuk - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
04.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Paige Cline | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.01.20 Finał | vs. Alexa Noel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.20 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.12.19 Finał | vs. Paige Cline | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.19 Półfinał | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-1, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Elle Christensen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.19 2. runda | vs. Katya Townsend | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.19 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Aubane Droguet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Madison Appel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bogota - ceglana | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Vanda Lukacs | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Parra Romero | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 7-61, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Carol Vanesa Mora Camacho | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cucuta - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sandra Samir | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Laura Pigossi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Omolade Aderemi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |