MECZ
28.11.17 | 1. runda | Elena Bogdan | Julia Payola | 6-0, 7-5 | Castellon | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena Bogdan | Julia Payola | |
1. podanie % | 37/58 (64%) | 25/61 (41%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 15/25 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 14/36 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/61 (52%) | 20/58 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Bogdan vs. Julia Payola - Wzajemne mecze
28.11.17 | 1. runda | Elena Bogdan | Julia Payola | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | Castellon | ceglana |
Elena Bogdan form & Julia Payola form
Elena Bogdan - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Anna Brogan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Olga Doroshina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
29.11.17 2. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Julia Payola | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Catalina Pella | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Cherkasova | Elena Cherkasova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Giorgia Marchetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Cristina Ene | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-5, - Elena Bogdan - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Alabina Zaganjor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Julia Payola - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Valencia - ceglana | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 St. - halowa | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |