INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Bogdan vs. Cristina Ene - Wzajemne mecze
11.12.17 | 1. runda klasyf. | Elena Bogdan | Cristina Ene | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Pune | twarda |
16.10.17 | Klasyf. | Cristina Ene | Elena Bogdan | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
23.06.14 | Półfinał | Cristina Ene | Elena Bogdan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
16.06.14 | 2. runda | Elena Bogdan | Cristina Ene | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
Elena Bogdan form & Cristina Ene form
Elena Bogdan - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 Klasyf. | vs. Anna Brogan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Olga Doroshina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
29.11.17 2. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Julia Payola | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Catalina Pella | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Giorgia Marchetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Cherkasova | Elena Cherkasova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Cristina Ene | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-5, - Elena Bogdan - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Alabina Zaganjor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Cristina Ene - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.19 1. runda | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |