MECZ
14.11.16 | Klasyf. | Elaine Genovese | Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-0 | Solarino | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Malta
11.01.91, 33 lat
18414 $
11.01.91, 33 lat
18414 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
10.04.92, 31 lat
10.04.92, 31 lat
Elaine Genovese vs. Ksenia Kolesnikova - Wzajemne mecze
14.11.16 | Klasyf. | Elaine Genovese | Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Solarino | dywanowa |
Elaine Genovese form & Ksenia Kolesnikova form
Elaine Genovese - ostatnie mecze
W25 Ourense - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Karine Marion Job | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Copley | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Jiho Shin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Isabelle Haverlag | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Anna Bowtell | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Ksenia Kolesnikova - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |