MECZ
14.09.20 | Klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Margot Yerolymos | 6-3, 6-3 | W80 Cagnes | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterine Gorgodze | Margot Yerolymos | |
1. podanie % | 41/68 (60%) | 29/63 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/41 (61%) | 15/29 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/27 (41%) | 12/34 (35%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/63 (57%) | 32/68 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterine Gorgodze vs. Margot Yerolymos - Wzajemne mecze
14.09.20 | Klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Margot Yerolymos | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W80 Cagnes | ceglana |
Ekaterine Gorgodze form & Margot Yerolymos form
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Margot Yerolymos - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.22 Półfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |