MECZ
13.09.20 | 1. runda klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | W80 Cagnes | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterine Gorgodze | Jana Kolodynska | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 18/41 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 7/18 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 6/23 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/41 (68%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterine Gorgodze vs. Jana Kolodynska - Wzajemne mecze
13.09.20 | 1. runda klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W80 Cagnes | ceglana |
Ekaterine Gorgodze form & Jana Kolodynska form
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jana Kolodynska - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Katarina Jokic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Victoria Flores | 6-74, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alexa Noel | 4-6, 1-3, - Jana Kolodynska - krecz | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
24.09.23 Klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
05.08.23 Finał | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |