MECZ
06.09.17 | 1. runda | Ekaterine Gorgodze | Harmony Tan | 6-2, 4-6, 6-2 | Sofia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterine Gorgodze | Harmony Tan | |
1. podanie % | 78/108 (72%) | 47/72 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/78 (55%) | 25/47 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/30 (50%) | 4/25 (16%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 5/19 (26%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/72 (60%) | 50/108 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/180 (56%) | 79/180 (44%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterine Gorgodze vs. Harmony Tan - Wzajemne mecze
22.03.22 | Klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Harmony Tan | 6-2, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | Miami | twarda |
06.09.17 | 1. runda | Ekaterine Gorgodze | Harmony Tan | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Sofia | ceglana |
Ekaterine Gorgodze form & Harmony Tan form
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Harmony Tan - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 2. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |