MECZ
02.05.16 | 2. runda klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Claire Feuerstein | 6-4, 6-2 | Cagnes Sur | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterine Gorgodze vs. Claire Feuerstein - Wzajemne mecze
02.05.16 | 2. runda klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Claire Feuerstein | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Cagnes Sur | ceglana |
Ekaterine Gorgodze form & Claire Feuerstein form
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W50 Lopota - twarda | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu |
Claire Feuerstein - ostatnie mecze
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
17.10.16 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
21.09.16 1. runda | vs. Chloe Paquet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
15.07.16 2. runda | vs. Kiki Bertens | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda | vs. Silvia Soler-Espinosa | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.16 Klasyf. | vs. Xenia Knoll | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.16 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
06.07.16 1. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.16 1. runda klasyf. | vs. Lisa Whybourn | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
02.06.16 2. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
19.05.16 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Boserup | 6-0, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
09.05.16 Klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 2. runda klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
02.05.16 2. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Kim-Alice Grajdek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
20.04.16 2. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.16 1. runda | vs. Isabelle Wallace | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
12.04.16 1. runda | vs. Victoria Kan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
28.03.16 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-77, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
06.03.16 Finał | vs. Vesna Dolonc | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.16 Półfinał | vs. Irina Ramialison | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.16 Ćwierćfinał | vs. Klaartje Liebens | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.16 2. runda | vs. Gioia Barbieri | 7-66, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.03.16 1. runda | vs. Anna Turati | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.16 1. runda klasyf. | vs. Cindy Castille | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.16 Klasyf. | vs. Mathilde Armitano | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Kreuzlingen - dywanowa | ||||
25.02.16 2. runda | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |