INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vitalia Stamat vs. Ekaterina Vishnevskaya - Wzajemne mecze
20.10.17 | Ćwierćfinał | Ekaterina Vishnevskaya | Vitalia Stamat | 1-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Vitalia Stamat form & Ekaterina Vishnevskaya form
Vitalia Stamat - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Ekaterina Vishnevskaya - ostatnie mecze
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |