MECZ
09.01.18 | 1. runda | Ekaterina Vishnevskaya | Anastasiya Khrustaleva | 6-0, 6-0 | Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterina Vishnevskaya | Anastasiya Khrustaleva | |
1. podanie % | 31/36 (86%) | 17/35 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 4/17 (24%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/5 (60%) | 5/18 (28%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/35 (74%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
05.04.01, 22 lat
05.04.01, 22 lat
Ekaterina Vishnevskaya vs. Anastasiya Khrustaleva - Wzajemne mecze
09.01.18 | 1. runda | Ekaterina Vishnevskaya | Anastasiya Khrustaleva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Ekaterina Vishnevskaya form & Anastasiya Khrustaleva form
Ekaterina Vishnevskaya - ostatnie mecze
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Anastasiya Khrustaleva - ostatnie mecze
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Yuhan Liu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | - Anastasiya Khrustaleva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Ulyana Ayzatulina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alena Sergeychik | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Polina Altukhova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 5-7, 7-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Giulia Porzio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sarina Kang | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Barbara Quagliardi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Chiara Merico | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Cozzi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Margaux Maquet | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Marie Mattel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.03.18 Klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 1-6, 0-3, - Anastasiya Khrustaleva - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.01.18 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.01.18 Klasyf. | vs. Aylin Abdioglu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.10.17 Klasyf. | vs. Claudia Williams | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nadia Echeverria Alam | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Zarema Mekhtieva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Nurseda Akovalier | Nurseda Akovalier - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |