Ekaterina Reyngold vs. Margarita Ignatjeva 12.03.2020

Ekaterina Reyngold vs. Margarita Ignatjeva 12.03.2020 - W15 Kazan - porównanie

MECZ

12.03.202. rundaEkaterina Reyngold Margarita Ignatjeva 6-4, 6-3 Russia W15 Kazan halowa

STATYSTYKA MECZU

Ekaterina ReyngoldMargarita Ignatjeva
1. podanie %47/75 (63%)33/61 (54%)
Punkty zdobyte z 1. podania31/47 (66%)17/33 (52%)
Punkty zdobyte z 2. podania14/28 (50%)14/28 (50%)
Zdobyte break-ball4/11 (36%)2/6 (33%)
Punkty zdobyte przez return30/61 (49%)30/75 (40%)
Zdobyte punkty – razem75/136 (55%)61/136 (45%)
Double foul63
Asy50

STATYSTYKA MECZU

1
1-1Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Ekaterina Reyngold Ekaterina Reyngold serve2-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-1Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0
Ekaterina Reyngold Ekaterina Reyngold serve3-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
3-3Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0
Ekaterina Reyngold Ekaterina Reyngold serve4-3
4-4Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
Ekaterina Reyngold Ekaterina Reyngold serve5-4
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP], 40-40, A-40
6-4
2
0-0Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP]
2-0Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Ekaterina Reyngold Ekaterina Reyngold serve2-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40
Ekaterina Reyngold Ekaterina Reyngold serve3-2
0-0, 30-0, 40-30
4-2Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0, 15-0, 15-15
Ekaterina Reyngold Ekaterina Reyngold serve5-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
5-3Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-3

Ekaterina Reyngold
Rosja
07.04.01, 19 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
25.06.01, 18 lat







Margarita Ignatjeva
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Ekaterina Reyngold vs. Margarita Ignatjeva - Wzajemne mecze

12.03.202. rundaEkaterina ReyngoldMargarita Ignatjeva6-4, 6-3 szczegóły meczuRussia W15 Kazan halowa

Ekaterina Reyngold - ostatnie mecze

Russia W15 Kazan - halowa
12.03.20
2. runda
vs. Margarita Ignatjeva6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.03.20
1. runda
vs. Margarita Lazareva6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
Klasyf.
vs. Kira Pavlova5-0, Kira Pavlova - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
09.03.20
1. runda klasyf.
vs. Elizaveta Shebekina6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Latvia W15 Liepaja - halowa
22.01.20
1. runda
vs. Ekaterina Shalimova6-74, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.01.20
Klasyf.
vs. Helena Narmont6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.01.20
1. runda klasyf.
vs. Dasha Borodatova7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
16.12.19
1. runda klasyf.
vs. Lena Ruppert6-4, 4-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
15.12.19
2. runda
vs. Daria Kruzhkova3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
12.12.19
1. runda
vs. Mariam Dalakishvili0-6, 7-62, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
03.12.19
1. runda
vs. Anastasia Nefedova5-7, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
29.11.19
Ćwierćfinał
vs. Lina Gjorcheska6-3, 2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
28.11.19
2. runda
vs. Yekaterina Dmitrichenko4-6, 7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
27.11.19
1. runda
vs. Salma Djoubri7-60, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Belarus W25 Minsk - halowa
11.11.19
1. runda klasyf.
vs. Emma Raducanu4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Estonia W15 Parnu - halowa
07.11.19
2. runda
vs. Anastasia Pribylova4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Anastasia Veselova6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria W15 Sozopol - twarda
05.10.19
Półfinał
vs. Petia Arshinkova4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
04.10.19
Ćwierćfinał
vs. Zinovia Vaneva6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
03.10.19
2. runda
vs. Lia Karatancheva6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.10.19
1. runda
vs. Gergana Topalova6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W15 Moscow - ceglana
13.08.19
Klasyf.
vs. Diana Demidova4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.08.19
1. runda klasyf.
vs. Anastasia Mironova6-4, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
Estonia W15 Parnu - ceglana
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Suzan Lamens2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Viktoriya Kanapatskaya4-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
17.07.19
1. runda
vs. Andreea Velcea7-68, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
16.04.19
1. runda klasyf.
vs. Ekaterina Maklakova7-65, 2-6, 10-12 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
09.04.19
Klasyf.
vs. Ekaterina Maklakova5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Solarino - dywanowa
26.11.18
1. runda
vs. Sihem Bellahouel6-2, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Solarino - dywanowa
21.11.18
2. runda
vs. Miriana Tona3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu

Margarita Ignatjeva - ostatnie mecze

Russia W15 Kazan - halowa
12.03.20
2. runda
vs. Ekaterina Reyngold4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.03.20
1. runda
vs. Maria Timofeeva6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
16.02.20
Ćwierćfinał
vs. Anita Husaric3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
15.02.20
2. runda
vs. Gloria Ceschi7-65, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
15.02.20
1. runda
vs. Sai Chamarthi7-63, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
06.02.20
2. runda
vs. Oleksandra Oliynykova6-2, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
05.02.20
1. runda
vs. Deniz Paykoc6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
29.01.20
1. runda
vs. Anja Wildgruber5-7, 7-5, 6-77 porażkaszczegóły meczu
29.01.20
Klasyf.
vs. Sabrina Rittberger6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
27.01.20
2. runda klasyf.
vs. Ioana Dumitrescu6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.01.20
1. runda klasyf.
vs. Andra Cristina Captan6-72, 6-2, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Latvia W15 Liepaja - halowa
23.01.20
2. runda
vs. Elza Tomase6-3, 6-73, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.01.20
1. runda
vs. Melis Yasar6-4, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
Estonia W15 Parnu - halowa
07.11.19
2. runda
vs. Katriin Saar4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Aneta Laboutkova6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden W15 Stockholm - halowa
30.10.19
1. runda
vs. Kathleen Kanev1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.10.19
Klasyf.
vs. Liisa Vehvilainen6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.19
1. runda klasyf.
vs. Wilma Bergqvist6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
16.10.19
2. runda
vs. Marianna Zakarlyuk1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
14.10.19
1. runda
vs. Maileen Nuudi6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
08.10.19
1. runda
vs. Anna Ureke4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
18.09.19
1. runda
vs. Gozal Ainitdinova6-2, 5-7, 6-71 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
13.09.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoriya Kanapatskaya1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
12.09.19
2. runda
vs. Anastasia Sukhotina6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.19
1. runda
vs. Kseniya Yersh4-6, 6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Ukraine W15 Bucha - ceglana
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Anna Parkhomenko3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Margarita Lazareva7-64, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.19
1. runda
vs. Anastasiya Komar6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W25 Prague - ceglana
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Veronika Erjavec1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Finland W15 Tampere - halowa
27.07.19
Półfinał
vs. Victoria Kalaitzis1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
<