Rosja
20.06.03, 20 lat
20.06.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Dinara Alloyarova vs. Ekaterina Makarova (1996) - Wzajemne mecze
19.08.18 | Klasyf. | Ekaterina Makarova (1996) | Dinara Alloyarova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Dinara Alloyarova form & Ekaterina Makarova (1996) form
Dinara Alloyarova - ostatnie mecze
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Krasnova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Catalina Pella | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
19.08.18 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Polina Nazarchuk | 6-3, Polina Nazarchuk - krecz | szczegóły meczu |
Ekaterina Makarova (1996) - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 Półfinał | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
14.03.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - krecz | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
31.12.23 Finał | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Półfinał | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
24.12.23 Finał | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Półfinał | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu |