Ekaterina Kazionova vs. Vlada Zvereva 10.06.2019

Ekaterina Kazionova vs. Vlada Zvereva 10.06.2019 - W25 Minsk - porównanie

MECZ

10.06.191. runda klasyf.Ekaterina Kazionova Vlada Zvereva 6-1, 1-0, - krecz Belarus W25 Minsk ceglana

STATYSTYKA MECZU

Ekaterina KazionovaVlada Zvereva
1. podanie %18/30 (60%)18/23 (78%)
Punkty zdobyte z 1. podania14/18 (78%)7/18 (39%)
Punkty zdobyte z 2. podania6/12 (50%)1/5 (20%)
Zdobyte break-ball3/4 (75%)0/2 (0%)
Punkty zdobyte przez return15/23 (65%)10/30 (33%)
Zdobyte punkty – razem35/53 (66%)18/53 (34%)
Double foul11
Asy10

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Vlada Zvereva Vlada Zvereva serve
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Ekaterina Kazionova Ekaterina Kazionova serve1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP]
1-1Vlada Zvereva Vlada Zvereva serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Ekaterina Kazionova Ekaterina Kazionova serve2-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-1Vlada Zvereva Vlada Zvereva serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Ekaterina Kazionova Ekaterina Kazionova serve4-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
5-1Vlada Zvereva Vlada Zvereva serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-1
2
Ekaterina Kazionova Ekaterina Kazionova serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Vlada Zvereva Vlada Zvereva serve
0-0
- krecz

Ekaterina Kazionova
Rosja
13.01.99, 20 lat




678
38
42408 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
15.09.01, 18 lat







Vlada Zvereva
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Ekaterina Kazionova vs. Vlada Zvereva - Wzajemne mecze

10.06.191. runda klasyf.Ekaterina KazionovaVlada Zvereva6-1, 1-0, Vlada Zvereva - kreczszczegóły meczuBelarus W25 Minsk ceglana

Ekaterina Kazionova - ostatnie mecze

Czech Republic W25 Prague - ceglana
01.09.19
1. runda klasyf.
vs. Polina Bakhmutkina7-5, 4-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Russia W25+H Penza - twarda
28.08.19
1. runda
vs. Vlada Koval1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia W15 Moscow - ceglana
22.08.19
2. runda
vs. Elina Avanesyan6-73, 1-6 porażkaszczegóły meczu
21.08.19
1. runda
vs. Kristina Volgapkina6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W15 Moscow - ceglana
15.08.19
2. runda
vs. Noel Saidenova3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
14.08.19
1. runda
vs. Maria Daniels Sierra6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Finland W15 Savitaipale - ceglana
04.08.19
Finał
vs. Anastasia Kulikova6-4, 6-73, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.08.19
Półfinał
vs. Polina Bakhmutkina6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
02.08.19
Ćwierćfinał
vs. Elena Malygina7-61, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.08.19
2. runda
vs. Alisa Axyanova6-4, 4-0, Alisa Axyanova - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
31.07.19
1. runda
vs. Alexandra Anttila6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
29.07.19
Klasyf.
vs. Arina Petrova6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W25 Moscow - ceglana
24.07.19
1. runda
vs. Anastasia Frolova3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
23.07.19
Klasyf.
vs. Kristina Kudryavtseva7-66, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
22.07.19
1. runda klasyf.
vs. Sofia Vaynberg6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France W25+H Montpellier - ceglana
19.06.19
1. runda
vs. Margot Yerolymos3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
18.06.19
Klasyf.
vs. Maelys Bougrat6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
17.06.19
1. runda klasyf.
vs. Isabella Kruger6-1, 5-0, Isabella Kruger - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Belarus W25 Minsk - ceglana
12.06.19
1. runda
vs. Anastasiya Komardina3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.06.19
Klasyf.
vs. Victoria Kan2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Vlada Zvereva6-1, 1-0, Vlada Zvereva - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Belarus W25 Minsk - ceglana
04.06.19
Klasyf.
vs. Anastasia Detiuc4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
1. runda klasyf.
vs. Polina Golubovskaya6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
23.05.19
2. runda
vs. Zeynep Sonmez6-3, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
22.05.19
1. runda
vs. Eva Garkusha6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
15.05.19
1. runda
vs. Sakura Hosogi6-2, 3-6, 0-3, - Ekaterina Kazionova - kreczporażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
09.05.19
2. runda
vs. Ines Ibbou3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
08.05.19
1. runda
vs. Ekaterina Ovcharenko7-63, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W25 Khimki - halowa
03.05.19
Ćwierćfinał
vs. Dea Herdzelas3-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
02.05.19
2. runda
vs. Ksenia Laskutova6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu

Vlada Zvereva - ostatnie mecze

Belarus W25 Minsk - ceglana
10.06.19
1. runda klasyf.
vs. Ekaterina Kazionova1-6, 0-1, - Vlada Zvereva - kreczporażkaszczegóły meczu
Belarus W25 Minsk - ceglana
04.06.19
Klasyf.
vs. Eva Garkusha0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
1. runda klasyf.
vs. Hanna Sokal7-5, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
08.05.19
1. runda
vs. Jennifer Luikham3-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
01.05.19
1. runda
vs. Sabrina Rittberger3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
16.04.19
1. runda
vs. Anna Ukolova5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
10.04.19
1. runda
vs. Daria Kruzhkova4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
17.10.18
1. runda
vs. Johana Markova1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
10.10.18
1. runda
vs. Ipek Oz5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Belarus Minsk - ceglana
12.06.18
1. runda
vs. Shalimar Talbi2-4, - Vlada Zvereva - kreczporażkaszczegóły meczu
Belarus Minsk - ceglana
09.06.18
Finał
vs. Yuliya Hatouka6-4, 1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
08.06.18
Półfinał
vs. Anna Siskova6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
07.06.18
Ćwierćfinał
vs. Gyulnara Nazarova7-64, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
06.06.18
2. runda
vs. Ani Amiraghyan4-0, Ani Amiraghyan - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
05.06.18
1. runda
vs. Nika Shytkouskaya6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
04.06.18
Klasyf.
vs. Anastasia Kuprina6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.06.18
2. runda klasyf.
vs. Alexsandra Zhazhelo7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent - ceglana
20.04.18
Półfinał
vs. Polina Golubovskaya1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
19.04.18
Ćwierćfinał
vs. Yexin Ma6-0, 3-6, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
18.04.18
2. runda
vs. Gabriela Horackova6-2, 2-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
16.04.18
1. runda
vs. Polina Bakhmutkina6-0, 2-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
15.04.18
Klasyf.
vs. Karolina Cechova6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
14.04.18
1. runda klasyf.
vs. Noel Saidenova6-1, 2-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent - ceglana
10.04.18
1. runda
vs. Vitalia Stamat2-6, 6-77 porażkaszczegóły meczu
08.04.18
1. runda klasyf.
vs. Kyra Shroff6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.04.18
Klasyf.
vs. Narine Sargsyan7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Belarus Minsk - ceglana
07.06.17
2. runda
vs. Karin Kennel1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
06.06.17
1. runda
vs. Natalia Belova6-4, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.17
2. runda klasyf.
vs. Kseniya Yersh6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.17
Klasyf.
vs. Anna Ozerova6-2, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
<