MECZ
24.10.19 | Ćwierćfinał | Ekaterina Kazionova | Olga Helmi | 6-2, 6-3 | W15 Oslo | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterina Kazionova | Olga Helmi | |
1. podanie % | 52/72 (72%) | 26/48 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/52 (58%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/20 (40%) | 5/22 (23%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/48 (69%) | 34/72 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Olga Helmi | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
3-0 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Olga Helmi | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
5-2 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Olga Helmi | |
Ekaterina Kazionova | 2-2 | |
3-2 | Olga Helmi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Olga Helmi | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Kazionova vs. Olga Helmi - Wzajemne mecze
24.10.19 | Ćwierćfinał | Ekaterina Kazionova | Olga Helmi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Oslo | halowa |
Ekaterina Kazionova form & Olga Helmi form
Ekaterina Kazionova - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.04.24 Klasyf. | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu |
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Camilia Samel Druz | 7-62, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |