MECZ
12.05.14 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Nastja Kolar | 6-4, - krecz | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Alexandrova vs. Nastja Kolar - Wzajemne mecze
12.05.14 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Alexandrova | Nastja Kolar | 6-4, Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
02.09.13 | Klasyf. | Nastja Kolar | Ekaterina Alexandrova | 6-4, 6-78, 7-65 | szczegóły meczu | Mestre | ceglana |
Ekaterina Alexandrova form & Nastja Kolar form
Ekaterina Alexandrova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
27.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 4. runda | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 3. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
18.02.24 1. runda | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.24 3. runda | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
04.02.24 Finał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
20.09.23 3. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.23 3. runda | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Nastja Kolar - ostatnie mecze
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Liv Sumak | - Nastja Kolar - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lana Stanisic | - Nastja Kolar - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
04.09.22 Półfinał | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
17.10.21 Finał | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.21 Półfinał | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
19.09.21 Finał | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.21 Półfinał | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu |