MECZ
18.09.17 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Lara Arruabarrena | 6-3, 7-5 | Seoul | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterina Alexandrova | Lara Arruabarrena | |
1. podanie % | 33/69 (48%) | 49/78 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/33 (85%) | 28/49 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/36 (39%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/78 (49%) | 27/69 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/147 (54%) | 67/147 (46%) |
Double foul | 8 | 2 |
Asy | 3 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Alexandrova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Lara Arruabarrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Alexandrova vs. Lara Arruabarrena - Wzajemne mecze
18.09.17 | 1. runda | Ekaterina Alexandrova | Lara Arruabarrena | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Seoul | twarda |
Ekaterina Alexandrova form & Lara Arruabarrena form
Ekaterina Alexandrova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
27.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 4. runda | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 3. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
18.02.24 1. runda | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.24 3. runda | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
04.02.24 Finał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
20.09.23 3. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.23 3. runda | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |