MECZ
14.05.19 | Klasyf. | Doroteja Joksovic | Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
24.06.00, 23 lat
24.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
09.09.01, 22 lat
09.09.01, 22 lat
Doroteja Joksovic vs. Koral Koldobski - Wzajemne mecze
14.05.19 | Klasyf. | Doroteja Joksovic | Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Doroteja Joksovic form & Koral Koldobski form
Doroteja Joksovic - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 1. runda | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Koral Koldobski - ostatnie mecze
W25 Netanya - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
08.12.21 1. runda | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.21 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.21 Klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu |