MECZ
12.09.12 | 2. runda | Donna Vekic | Lara Arruabarrena | 6-2, 6-2 | Tashkent | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Donna Vekic | Lara Arruabarrena | |
1. podanie % | 30/55 (55%) | 33/54 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/30 (63%) | 17/33 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/25 (64%) | 8/21 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/54 (54%) | 20/55 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Donna Vekic vs. Lara Arruabarrena - Wzajemne mecze
13.05.17 | 1. runda klasyf. | Donna Vekic | Lara Arruabarrena | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Rome | ceglana |
12.09.12 | 2. runda | Donna Vekic | Lara Arruabarrena | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Tashkent | twarda |
Donna Vekic form & Lara Arruabarrena form
Donna Vekic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Caroline Wozniacki | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Boulter | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Marina Stakusic | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Katherine Hui | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
21.02.24 3. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 6-75, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Ekaterina Alexandrova | 7-5, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Arantxa Rus | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Malene Helgo | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - halowa | ||||
26.10.23 | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 6-74, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
17.08.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 2-5, - Donna Vekic - krecz | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Jennifer Brady | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Storm Hunter | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nice - ceglana | ||||
23.07.23 Finał | vs. Celine Naef | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.07.23 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |