MECZ
02.08.17 | 1. runda | Dominique Schaefer | Tammi Patterson | 4-6, 6-3, 6-3 | Fort Worth | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dominique Schaefer | Tammi Patterson | |
1. podanie % | 53/81 (65%) | 60/108 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/53 (64%) | 36/60 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/28 (43%) | 21/48 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/17 (35%) | 4/4 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/108 (47%) | 35/81 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/189 (51%) | 92/189 (49%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dominique Schaefer vs. Tammi Patterson - Wzajemne mecze
02.08.17 | 1. runda | Dominique Schaefer | Tammi Patterson | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Fort Worth | twarda |
Dominique Schaefer form & Tammi Patterson form
Dominique Schaefer - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Paige Cline | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Emma Davis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-5, - Dominique Schaefer - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Dominique Schaefer - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Bianca Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Madison Appel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Catherine Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Angela Kulikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Katie Swan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 2. runda klasyf. | vs. Steffi Carruthers | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Emily Fanning | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
13.07.19 Półfinał | vs. Catalina Pella | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Camila Soares | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Denver - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Sanaz Marand | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Sanaz Marand | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu |
Tammi Patterson - ostatnie mecze
W25 Canberra - ceglana | ||||
17.03.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Naiktha Bains | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 7-65, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Wallace | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Abbie Myers | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-4, - Tammi Patterson - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Sara Tomic | 6-72, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manchester - trawiasta | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Allen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - dywanowa | ||||
26.05.18 Półfinał | vs. Momoko Kobori | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Asia Muhammad | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.18 1. runda | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kurume - dywanowa | ||||
18.05.18 Ćwierćfinał | vs. Abbie Myers | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.18 2. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Katie Boulter | 3-6, 6-4, Katie Boulter - krecz | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
10.05.18 2. runda | vs. Katie Boulter | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Haruka Kaji | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gifu - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Abbie Myers | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Nagisa Morimoto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 3-0, Ayumi Koshiishi - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
05.01.18 1. runda klasyf. | vs. Johanna Larsson | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.17 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Wallace | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
17.12.17 Finał | vs. Destanee Aiava | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.17 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.12.17 Ćwierćfinał | vs. Naiktha Bains | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |