INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eliessa Vanlangendonck vs. Dominique Schaefer - Wzajemne mecze
18.10.17 | 1. runda | Dominique Schaefer | Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Eliessa Vanlangendonck form & Dominique Schaefer form
Eliessa Vanlangendonck - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Dominique Schaefer - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Paige Cline | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Emma Davis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-5, - Dominique Schaefer - krecz | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Dominique Schaefer - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Bianca Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Madison Appel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Catherine Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Angela Kulikov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Katie Swan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 2. runda klasyf. | vs. Steffi Carruthers | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Emily Fanning | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
13.07.19 Półfinał | vs. Catalina Pella | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Camila Soares | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Denver - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Sanaz Marand | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Fiona Crawley | 6-2, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Sanaz Marand | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |