MECZ
21.10.19 | 1. runda klasyf. | Diletta Cherubini | Ilaria Sposetti | 6-2, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
23.09.00, 23 lat
23.09.00, 23 lat
Diletta Cherubini vs. Ilaria Sposetti - Wzajemne mecze
21.10.19 | 1. runda klasyf. | Diletta Cherubini | Ilaria Sposetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Diletta Cherubini form & Ilaria Sposetti form
Diletta Cherubini - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tyra Caterina Grant | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Noka Juric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tanisha Kashyap | - | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Demi Tran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Dhara Bharat Thakor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Anna Ureke | 7-62, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 1-3, - Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-4, - Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Denise Valente | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 4-0, Maileen Nuudi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
01.09.23 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Ilaria Sposetti - ostatnie mecze
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 Klasyf. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |