MECZ
01.04.19 | 1. runda klasyf. | Diane Parry | Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 10-7 | W25 Santa | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diane Parry vs. Lucrezia Stefanini - Wzajemne mecze
05.10.22 | 2. runda | Diane Parry | Lucrezia Stefanini | 6-3, 1-0, Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
14.07.21 | 1. runda | Lucrezia Stefanini | Diane Parry | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Biarritz | ceglana |
01.04.19 | 1. runda klasyf. | Diane Parry | Lucrezia Stefanini | 7-5, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
Diane Parry form & Lucrezia Stefanini form
Diane Parry - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
13.03.24 4. runda | vs. Maria Sakkari | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 3. runda | vs. Anna Blinkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-1, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Xiyu Wang | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emina Bektas | 6-74, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Robin Montgomery | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Elizabeth Mandlik | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu |
Lucrezia Stefanini - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu |