MECZ
19.10.16 | 1. runda | Diana Sumova | Lara Schmidt | 7-64, 6-4 | Ismaning | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Diana Sumova | Lara Schmidt | |
1. podanie % | 51/84 (61%) | 48/79 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/51 (67%) | 30/48 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/33 (45%) | 13/31 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/79 (46%) | 35/84 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/163 (52%) | 78/163 (48%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Sumova vs. Lara Schmidt - Wzajemne mecze
19.10.16 | 1. runda | Diana Sumova | Lara Schmidt | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Ismaning | dywanowa |
Diana Sumova form & Lara Schmidt form
Diana Sumova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
27.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
30.09.18 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Półfinał | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.18 2. runda | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
23.07.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Lara Schmidt - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
09.07.23 Finał | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.23 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - krecz | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |