MECZ
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Diana Sumova | Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | Warsaw | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
05.03.99, 25 lat
05.03.99, 25 lat
Diana Sumova vs. Karolina Szmit - Wzajemne mecze
05.08.18 | 2. runda klasyf. | Diana Sumova | Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Warsaw | ceglana |
Diana Sumova form & Karolina Szmit form
Diana Sumova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
27.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
30.09.18 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Półfinał | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.18 2. runda | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
23.07.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Karolina Szmit - ostatnie mecze
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
04.12.18 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Adela Dorreova | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Emma Erin Kiernan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Regina Husak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Tereza Jankovska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Petra Kucerova | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Alica Rusova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Vanesa Basara | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Zajda | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-4, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Neuwirth | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Yulia Sokolovskaya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Inga Strelchuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zawada - dywanowa | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Olga Fridman | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zielona Gora - ceglana | ||||
11.05.15 1. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.05.15 2. runda klasyf. | vs. Ribana Roth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |