MECZ
26.08.16 | Półfinał | Gabriela Horackova | Diana Sumova | 6-4, 7-5 | Cakovec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gabriela Horackova | Diana Sumova | |
1. podanie % | 53/73 (73%) | 59/93 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/53 (53%) | 29/59 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 15/34 (44%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/93 (53%) | 36/73 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/166 (52%) | 80/166 (48%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Horackova vs. Diana Sumova - Wzajemne mecze
26.08.16 | Półfinał | Gabriela Horackova | Diana Sumova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Cakovec | ceglana |
05.08.13 | 2. runda klasyf. | Diana Sumova | Gabriela Horackova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Vienna | ceglana |
Gabriela Horackova form & Diana Sumova form
Gabriela Horackova - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.19 Półfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu |
Diana Sumova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
27.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
30.09.18 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Półfinał | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.18 2. runda | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
23.07.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |