MECZ
28.09.17 | 2. runda | Diana Sumova | Bianka Bekefi | 6-1, 6-1 | Brno | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Diana Sumova | Bianka Bekefi | |
1. podanie % | 30/37 (81%) | 40/67 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/30 (80%) | 21/40 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/7 (57%) | 10/27 (37%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/67 (54%) | 9/37 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Double foul | 0 | 9 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Sumova vs. Bianka Bekefi - Wzajemne mecze
28.09.17 | 2. runda | Diana Sumova | Bianka Bekefi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Brno | ceglana |
Diana Sumova form & Bianka Bekefi form
Diana Sumova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
27.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
30.09.18 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Półfinał | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.18 2. runda | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
23.07.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |
Bianka Bekefi - ostatnie mecze
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Justyna Malatinska | 7-610, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Raluca Maria Tudorache | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
28.09.17 2. runda | vs. Diana Sumova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Sliusar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
21.06.17 2. runda | vs. Amina Anshba | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.17 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
09.06.17 Ćwierćfinał | vs. Nina Potocnik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.17 2. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.17 1. runda | vs. Laura Masic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
02.06.17 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.17 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Bojana Markovic | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Daiana Negreanu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gyor - ceglana | ||||
04.05.17 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.11.16 2. runda | vs. Claudia Franze | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |