MECZ
18.03.19 | Klasyf. | Diana Martynov | Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-1 | W15 Le | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Diana Martynov | Ana Giraldi Requena | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/23 (70%) | 6/20 (30%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 1/15 (7%) |
Zdobyte break-ball | 7/7 (100%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/35 (80%) | 16/39 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Diana Martynov | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Martynov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Martynov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Diana Martynov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Martynov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Martynov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Martynov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Ana Giraldi Requena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.01.00, 24 lat
10441 $
11.01.00, 24 lat
10441 $
Diana Martynov vs. Ana Giraldi Requena - Wzajemne mecze
18.03.19 | Klasyf. | Diana Martynov | Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Le | ceglana |
Diana Martynov form & Ana Giraldi Requena form
Diana Martynov - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ana Giraldi Requena - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.24 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Masa Tanaskovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |