MECZ
14.05.12 | 2. runda | Diana Marcinkevica | Viktorija Golubic | 7-5, 7-65 | Caserta | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Marcinkevica vs. Viktorija Golubic - Wzajemne mecze
23.09.13 | Ćwierćfinał | Viktorija Golubic | Diana Marcinkevica | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | Loughborough | halowa |
22.04.13 | 2. runda | Viktorija Golubic | Diana Marcinkevica | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Chiasso | ceglana |
14.05.12 | 2. runda | Diana Marcinkevica | Viktorija Golubic | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | Caserta | ceglana |
22.08.11 | 1. runda klasyf. | Viktorija Golubic | Diana Marcinkevica | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | Prague Neride | ceglana |
Diana Marcinkevica form & Viktorija Golubic form
Diana Marcinkevica - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
25.11.23 Finał | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |