MECZ
07.09.15 | 1. runda klasyf. | Diana Marcinkevica | Huliya Esen | 6-2, 2-6, 6-2 | Sofia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Marcinkevica vs. Huliya Esen - Wzajemne mecze
07.09.15 | 1. runda klasyf. | Diana Marcinkevica | Huliya Esen | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Sofia | ceglana |
Diana Marcinkevica form & Huliya Esen form
Diana Marcinkevica - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
25.11.23 Finał | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Półfinał | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Huliya Esen - ostatnie mecze
Sozopol - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Iulia Marko | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Angelique Svinos | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Satsuki Takamura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Marjanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Betina Tokac | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Dia Evtimova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Melody Todorova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda | vs. Victoria Ocheva | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Gabriela Duca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Katerina Kramperova | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Gergana Topalova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ivon Mihaleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |