Diana Marcinkevica vs. Aleksandrina Naydenova 08.08.2017

Diana Marcinkevica vs. Aleksandrina Naydenova 08.08.2017 - Chiswick - porównanie

MECZ

08.08.171. rundaDiana Marcinkevica Aleksandrina Naydenova 6-1, 7-61 United Kingdom Chiswick twarda

STATYSTYKA MECZU

Diana MarcinkevicaAleksandrina Naydenova
1. podanie %50/82 (61%)36/57 (63%)
Punkty zdobyte z 1. podania31/50 (62%)21/36 (58%)
Punkty zdobyte z 2. podania16/32 (50%)9/21 (43%)
Zdobyte break-ball5/6 (83%)2/5 (40%)
Punkty zdobyte przez return27/57 (47%)35/82 (43%)
Zdobyte punkty – razem74/139 (53%)65/139 (47%)
Double foul31
Asy53

STATYSTYKA MECZU

7-61

Diana Marcinkevica
Lotwa
03.08.92, 27 lat




208
283
226009 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
29.02.92, 27 lat




230
256
223620 $
Aleksandrina Naydenova
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Diana Marcinkevica vs. Aleksandrina Naydenova - Wzajemne mecze

19.12.182. rundaDiana MarcinkevicaAleksandrina Naydenova6-2, 6-4 szczegóły meczuIndia Navi Mumbai twarda
25.11.18Klasyf.Aleksandrina NaydenovaDiana Marcinkevica6-3, 6-2 szczegóły meczuIndia Pune twarda
08.08.171. rundaDiana MarcinkevicaAleksandrina Naydenova6-1, 7-61 szczegóły meczuUnited Kingdom Chiswick twarda
18.04.171. rundaAleksandrina NaydenovaDiana Marcinkevica4-6, 6-3, 6-3 szczegóły meczuSwitzerland Chiasso ceglana
11.06.12ĆwierćfinałDiana MarcinkevicaAleksandrina Naydenova6-4, 7-5 szczegóły meczuItaly Padova ceglana

Diana Marcinkevica - ostatnie mecze

Luxembourg Luxembourg - halowa
12.10.19
1. runda klasyf.
vs. Bibiane Schoofs6-74, 5-7 porażkaszczegóły meczu
France W25+H Cherbourg - halowa
09.10.19
1. runda
vs. Mallaurie Noel3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal W60 Caldas - twarda
24.09.19
1. runda
vs. Isabella Shinikova4-6, 7-62, 4-6 porażkaszczegóły meczu
France W60+H Saint - ceglana
18.09.19
1. runda
vs. Giulia Gatto-Monticone6-3, 5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Switzerland W60 Montreux - ceglana
05.09.19
2. runda
vs. Simona Waltert6-4, 6-72, 1-6 porażkaszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Verena Meliss6-2, 2-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Liudmila Samsonova1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Switzerland W25 Verbier - ceglana
01.09.19
Finał
vs. Indy De Vroome6-3, 3-6, 6-72 porażkaszczegóły meczu
31.08.19
Półfinał
vs. Kathinka Von Deichmann6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Alice Tubello3-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
29.08.19
2. runda
vs. Daria Lodikova6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.19
1. runda
vs. Jenny Duerst6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom W25 Woking - twarda
31.07.19
1. runda
vs. Silvia Njiric3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Latvia Jurmala - ceglana
25.07.19
2. runda
vs. Anastasia Potapova1-6, 6-4, 2-6 porażkaszczegóły meczu
22.07.19
1. runda
vs. Kamilla Rakhimova6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Switzerland Lausanne - ceglana
13.07.19
1. runda klasyf.
vs. Paula Ormaechea4-6, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
France W100 Contrexeville - ceglana
10.07.19
1. runda
vs. Amandine Hesse3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal W25 Corroios - twarda
05.07.19
Ćwierćfinał
vs. Julia Payola6-2, 3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
04.07.19
2. runda
vs. Victoria Rodriguez3-6, 6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Marianna Zakarlyuk6-2, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France W25 Perigueux - ceglana
28.06.19
Ćwierćfinał
vs. Alice Rame6-2, 3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
27.06.19
2. runda
vs. Maria Herazo Gonzalez6-1, 3-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
26.06.19
1. runda
vs. Kelia Le Bihan6-3, 4-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W25+H Figueira - twarda
21.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ulrikke Eikeri0-6, 6-2, 0-6 porażkaszczegóły meczu
20.06.19
2. runda
vs. Francisca Jorge7-62, 5-7, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.06.19
1. runda
vs. Ines Murta6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W25 Prerov - ceglana
13.06.19
2. runda
vs. Gabriela Talaba1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.06.19
1. runda
vs. Gabriela Pantuckova6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy W60 Brescia - ceglana
09.06.19
Finał
vs. Jasmine Paolini2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
08.06.19
Półfinał
vs. Deborah Chiesa6-75, 7-63, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu

Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze

China W100 Suzhou - twarda
17.10.19
2. runda
vs. Yafan Wang1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
16.10.19
1. runda
vs. Shuyue Ma6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Changsha - ceglana
07.09.19
Półfinał
vs. Hanyu Guo6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
07.09.19
Finał
vs. Nina Stojanovic1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Fang Ying Xun6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.19
1. runda
vs. Wushuang Zheng1-6, 6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Jinan - twarda
30.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xiaodi You7-5, 5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.08.19
2. runda
vs. Hanyu Guo6-3, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.08.19
1. runda
vs. Fang Ying Xun6-2, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Guiyang - twarda
25.08.19
Finał
vs. Su Jeong Jang6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.08.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
23.08.19
Ćwierćfinał
vs. Xinyu Jiang6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
22.08.19
2. runda
vs. Qianhui Tang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
20.08.19
1. runda
vs. Yuqi Sheng6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Huangshan - twarda
15.08.19
2. runda
vs. Zuzana Zlochova5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.19
1. runda
vs. Sunam Jeong7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Qujing - halowa
21.07.19
Finał
vs. Yidi Yang7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.07.19
Półfinał
vs. Xu Liu Sun4-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 2-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Jia-Jing Lu6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
17.07.19
1. runda
vs. Michika Ozeki6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Ulanqab - twarda
12.07.19
Ćwierćfinał
vs. Jia-Jing Lu3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
11.07.19
2. runda
vs. Peangtarn Plipuech6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
1. runda
vs. Nudnida Luangnam6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Tianjin - twarda
06.07.19
Półfinał
vs. Jovana Jaksic1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
05.07.19
Ćwierćfinał
vs. Fangzhou Liu7-63, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.07.19
2. runda
vs. Dabin Kim6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Si Qi Liu6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Naiman - twarda
29.06.19
Półfinał
vs. Xinyu Gao1-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
<