MECZ
02.05.16 | Klasyf. | Diana Krasnova | Gyulnara Nazarova | 4-6, 7-69, 6-3 | Khimki | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
22.06.97, 26 lat
22.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Diana Krasnova vs. Gyulnara Nazarova - Wzajemne mecze
02.05.16 | Klasyf. | Diana Krasnova | Gyulnara Nazarova | 4-6, 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | Khimki | halowa |
Diana Krasnova form & Gyulnara Nazarova form
Diana Krasnova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.03.20 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - krecz | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.10.19 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Gyulnara Nazarova - ostatnie mecze
W25 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
19.04.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.19 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
22.02.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.19 2. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 Klasyf. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.12.18 1. runda | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 2. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - krecz | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
22.09.18 Finał | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.18 Półfinał | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.18 2. runda | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.18 Ćwierćfinał | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |