MECZ
10.06.18 | 1. runda klasyf. | Diana Bakuta | Katsiaryna Skachkova | 7-63, 0-6, 7-5 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
11.08.99, 24 lat
11.08.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
19.04.98, 25 lat
19.04.98, 25 lat
Diana Bakuta vs. Katsiaryna Skachkova - Wzajemne mecze
10.06.18 | 1. runda klasyf. | Diana Bakuta | Katsiaryna Skachkova | 7-63, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
Diana Bakuta form & Katsiaryna Skachkova form
Diana Bakuta - ostatnie mecze
Chornomorsk - ceglana | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Ramona Mataruga | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Borodina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Balaba | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Ielizaveta Diachenko | 6-74, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.11.16 1. runda | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Gunjee Sukhbat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Sophie Gerits | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Baranivska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.03.16 Klasyf. | vs. Daria Orichkevitch | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Karolina Snita | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Dilara Yurtkuran | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.05.14 1. runda | vs. Janina Toljan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.05.14 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.05.14 Klasyf. | vs. Assel Jumamukhambetova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Katsiaryna Skachkova - ostatnie mecze
W15 Waco - twarda | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.03.21 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |