Turcja
05.01.01, 23 lat
05.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Selin Ovunc vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
01.12.16 | 1. runda | Dia Evtimova | Selin Ovunc | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Selin Ovunc form & Dia Evtimova form
Selin Ovunc - ostatnie mecze
W15 Jackson - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Monika Ekstrand | 7-60, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adeline Flach | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-0, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 7-5, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Irem Kurt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Milana Safiullina | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 2-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Chiara Grimm | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Ana Vrljic | 4-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Klara Ondrejcekova | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Justine Pysson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Pia Cuk | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
29.09.18 Półfinał | vs. Daria Nazarkina | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Cemre Anil | 6-2, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Alise Cernecka | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |