Algieria
11.03.01, 23 lat
11.03.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lynda Benkaddour vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
31.03.16 | 2. runda | Dia Evtimova | Lynda Benkaddour | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Lynda Benkaddour form & Dia Evtimova form
Lynda Benkaddour - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Oran - ceglana | ||||
27.05.22 Półfinał | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.22 Ćwierćfinał | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.05.22 2. runda | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Oran - ceglana | ||||
19.05.22 Ćwierćfinał | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 2. runda | vs. Elena Jamshidi | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-3, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Irem Kurt | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 7-65, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.03.16 2. runda | vs. Dia Evtimova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.16 1. runda | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
23.11.15 1. runda | vs. Raluca Ciufrila | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |