INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lisa Matviyenko vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
13.08.18 | 2. runda klasyf. | Lisa Matviyenko | Dia Evtimova | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Leipzig | ceglana |
25.11.17 | Półfinał | Dia Evtimova | Lisa Matviyenko | 7-5, 3-0, Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Lisa Matviyenko form & Dia Evtimova form
Lisa Matviyenko - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |