INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dia Evtimova vs. Lisa-Maria Moser - Wzajemne mecze
06.07.15 | Ćwierćfinał | Dia Evtimova | Lisa-Maria Moser | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Torino | ceglana |
Dia Evtimova form & Lisa-Maria Moser form
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |
Lisa-Maria Moser - ostatnie mecze
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Betina Stummer | - Lisa-Maria Moser - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Anastasia Shaulskaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.18 1. runda | vs. Mbali Langa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Amy Zhu | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Amy Olivier | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Nicole Nadel | 0-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
24.11.18 Półfinał | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriella Mujan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Soizette Simmons | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ari Matsumoto | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bukfurdo - ceglana | ||||
22.08.16 Klasyf. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 0-5, - Lisa-Maria Moser - krecz | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
19.08.16 Ćwierćfinał | vs. Nicole Rottmann | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.16 2. runda | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.16 1. runda | vs. Eva Nyikos | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
04.08.16 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.16 2. runda | vs. Karoline Kurz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.16 1. runda | vs. Janina Toljan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda | vs. Ilona Kremen | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
13.07.16 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 6-2, 3-0, Yana Morderger - krecz | szczegóły meczu |