INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dia Evtimova vs. Katarina Kuzmova - Wzajemne mecze
30.09.20 | 1. runda | Dia Evtimova | Katarina Kuzmova | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
17.10.18 | 1. runda | Dia Evtimova | Katarina Kuzmova | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Ofakim | twarda |
Dia Evtimova form & Katarina Kuzmova form
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | - | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu |
Katarina Kuzmova - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
13.04.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.04.24 Finał | vs. Fabienne Gettwart | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Półfinał | vs. Weronika Ewald | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Mirjana Jovanovic | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 1-4, - Katarina Kuzmova - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Mirjana Jovanovic | 5-1, Mirjana Jovanovic - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Sandra Samir | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Flavie Brugnone | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu |