MECZ
05.10.17 | 2. runda | Dia Evtimova | Huliya Esen | 6-1, 6-4 | Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dia Evtimova | Huliya Esen | |
1. podanie % | 35/60 (58%) | 31/47 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/35 (66%) | 16/31 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/25 (48%) | 3/16 (19%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/47 (60%) | 25/60 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Double foul | 8 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dia Evtimova vs. Huliya Esen - Wzajemne mecze
05.10.17 | 2. runda | Dia Evtimova | Huliya Esen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Sozopol | twarda |
14.10.13 | Ćwierćfinał | Dia Evtimova | Huliya Esen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Burgas | ceglana |
21.02.11 | 1. runda | Dia Evtimova | Huliya Esen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
18.05.08 | 2. runda klasyf. | Dia Evtimova | Huliya Esen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Istanbul | ceglana |
Dia Evtimova form & Huliya Esen form
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | - | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Huliya Esen - ostatnie mecze
Sozopol - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Iulia Marko | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Angelique Svinos | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Satsuki Takamura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Marjanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Betina Tokac | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Dia Evtimova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Melody Todorova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda | vs. Victoria Ocheva | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Gabriela Duca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Katerina Kramperova | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Gergana Topalova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
12.09.16 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ivon Mihaleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |