MECZ
20.09.17 | 2. runda | Dia Evtimova | Gabriela Horackova | 6-1, 6-3 | Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dia Evtimova | Gabriela Horackova | |
1. podanie % | 22/39 (56%) | 33/57 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/22 (77%) | 19/33 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/17 (76%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/57 (53%) | 9/39 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dia Evtimova vs. Gabriela Horackova - Wzajemne mecze
01.05.18 | 1. runda | Dia Evtimova | Gabriela Horackova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
20.09.17 | 2. runda | Dia Evtimova | Gabriela Horackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Varna | ceglana |
Dia Evtimova form & Gabriela Horackova form
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |
Gabriela Horackova - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.19 Półfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu |