Rosja
28.05.00, 23 lat
28.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Daria Solovyeva vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
02.08.17 | 1. runda | Dia Evtimova | Daria Solovyeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Istanbul | ceglana |
Daria Solovyeva form & Dia Evtimova form
Daria Solovyeva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.19 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.04.19 Klasyf. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.19 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Sarah Lee | - | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 Klasyf. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu |