INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Arina Folts vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
23.11.15 | 2. runda | Dia Evtimova | Arina Folts | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
16.11.15 | 1. runda | Dia Evtimova | Arina Folts | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
02.03.15 | 2. runda | Arina Folts | Dia Evtimova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Arina Folts form & Dia Evtimova form
Arina Folts - ostatnie mecze
W25 Fergana - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 Klasyf. | vs. Mumtoza Mamadaliyeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-3, 3-6, - Arina Folts - krecz | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Anna Morgina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
28.05.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Nevena Georgieva | 1-5, - Arina Folts - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
21.06.17 1. runda | vs. Natasha Palha | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
31.05.17 2. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Alena Tarasova | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Despina Papamichail | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Shleyn | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
20.04.17 Ćwierćfinał | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.04.17 2. runda | vs. Olga Puchkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.17 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
12.04.17 2. runda | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.04.17 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Isabelle Wallace | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.03.17 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.03.17 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |