MECZ
02.11.15 | 1. runda | Dia Evtimova | Anna Morgina | 5-7, 6-4, 6-3 | Casablanca | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dia Evtimova | Anna Morgina | |
1. podanie % | 81/117 (69%) | 65/94 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/81 (60%) | 44/65 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/36 (42%) | 8/29 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 5/16 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/94 (45%) | 53/117 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 106/211 (50%) | 105/211 (50%) |
Double foul | 9 | 9 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dia Evtimova vs. Anna Morgina - Wzajemne mecze
02.11.15 | 1. runda | Dia Evtimova | Anna Morgina | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Casablanca | ceglana |
Dia Evtimova form & Anna Morgina form
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | - | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anna Morgina - ostatnie mecze
W15 Colorado - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
24.07.21 Półfinał | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.21 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.07.21 2. runda | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
29.06.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.21 Ćwierćfinał | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.21 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.01.21 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.21 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.21 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.01.21 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
06.01.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.20 2. runda | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.11.20 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.20 Półfinał | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.20 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu |