MECZ
23.03.15 | 2. runda klasyf. | Dia Evtimova | Alexandria Stiteler | 6-2, 6-0 | Palm Harbor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dia Evtimova vs. Alexandria Stiteler - Wzajemne mecze
23.03.15 | 2. runda klasyf. | Dia Evtimova | Alexandria Stiteler | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Palm Harbor | ceglana |
Dia Evtimova form & Alexandria Stiteler form
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu |
Alexandria Stiteler - ostatnie mecze
Indian Harbour - ceglana | ||||
04.05.15 1. runda klasyf. | vs. Maria Shishkina | 2-6, 1-2, - Alexandria Stiteler - krecz | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
13.04.15 1. runda | vs. Alexandra Mueller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.15 2. runda klasyf. | vs. Andie K. Daniell | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
13.04.15 1. runda klasyf. | vs. Jacara Gillis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Palm Harbor - ceglana | ||||
23.03.15 1. runda klasyf. | vs. Tai Martin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.15 2. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.02.15 1. runda | vs. Valeria Prosperi | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
22.09.14 2. runda | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.09.14 1. runda | vs. Cemre Anil | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
15.09.14 2. runda | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.14 1. runda | vs. Maja Ornberg | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda | vs. Marcella Cucca | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.14 Ćwierćfinał | vs. India Maggen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.14 2. runda | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Alona Pushkarevsky | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.14 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.07.14 2. runda | vs. Vincenza Ciraolo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.07.14 Ćwierćfinał | vs. Ola Abou Zekry | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.14 1. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.07.14 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.07.14 2. runda | vs. Giulia Bruzzone | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.14 Ćwierćfinał | vs. Akvile Parazinskaite | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.07.14 Półfinał | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.14 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Tamara Tomic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.06.14 Ćwierćfinał | vs. Eleni Kordolaimi | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.14 2. runda | vs. Naomi Totka | 7-64, 7-66 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.05.14 1. runda | vs. Flavia Porru | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.05.14 Klasyf. | vs. Ida Alfredsson | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |