INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dia Evtimova vs. Agnes Bukta - Wzajemne mecze
26.11.16 | Półfinał | Agnes Bukta | Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
30.07.16 | Półfinał | Agnes Bukta | Dia Evtimova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Palic | ceglana |
23.11.15 | 1. runda | Dia Evtimova | Agnes Bukta | 6-75, 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
09.06.14 | 2. runda | Dia Evtimova | Agnes Bukta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Dia Evtimova form & Agnes Bukta form
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |
Agnes Bukta - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
24.01.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.11.18 Półfinał | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |