MECZ
19.02.20 | 2. runda | Destanee Aiava | Amber Marshall | 6-3, 6-3 | W25 Perth | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Destanee Aiava | Amber Marshall | |
1. podanie % | 48/63 (76%) | 27/59 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/48 (63%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 12/32 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/59 (54%) | 27/63 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/122 (56%) | 54/122 (44%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 8 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Destanee Aiava | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], A-40[BP] | ||
Destanee Aiava | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Amber Marshall | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Destanee Aiava | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Amber Marshall | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Destanee Aiava | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Destanee Aiava | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Destanee Aiava | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Destanee Aiava | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Amber Marshall | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Destanee Aiava vs. Amber Marshall - Wzajemne mecze
19.02.20 | 2. runda | Destanee Aiava | Amber Marshall | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Perth | twarda |
Destanee Aiava form & Amber Marshall form
Destanee Aiava - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Amber Marshall - ostatnie mecze
W25 Mildura - trawiasta | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Sara Tomic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
27.02.20 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ella Nurkic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Saanvi Tak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
19.02.20 2. runda | vs. Destanee Aiava | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Launceston - twarda | ||||
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Sachia Vickery | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Himari Sato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Alison Bai | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Olivia Symons | 6-70, 6-0, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.01.20 2. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Glavas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bendigo - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Robu Kajitani | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Leonora Radocaj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 6-0, 10-3 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |