MECZ
04.12.17 | 2. runda klasyf. | Despina Papamichail | Darya Mukhina | 6-0, 6-1 | Nules | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
11.02.00, 24 lat
11.02.00, 24 lat
Despina Papamichail vs. Darya Mukhina - Wzajemne mecze
04.12.17 | 2. runda klasyf. | Despina Papamichail | Darya Mukhina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Nules | ceglana |
Despina Papamichail form & Darya Mukhina form
Despina Papamichail - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu |
Darya Mukhina - ostatnie mecze
Castellon - ceglana | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Nadja Bay Christians | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Aitana Comas Adam | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Fiona Arrese Mata | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
13.08.18 Klasyf. | vs. Kristina Kudryavtseva | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Vlada Lenskaya-Bogomolova | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.12.17 Klasyf. | vs. Daria Snigur | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Zaklin Bokan | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Nikol Dobrilova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Payola | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Angela Diez Plagaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lleida - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Mayorova Bakhtina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Laia Conde Monfort | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
07.11.16 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 5-7, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |